«Kupujmo hrvatsko» i «Vrijedne ruke», 19. svibnja 2012. na Trgu Republike u Čakovcu

Kupujmo_hrvatsko_2011Hrvatska gospodarska komora i ove godine organizira akciju „Kupujmo hrvatsko“ i „Vrijedne ruke“ koja će se održati u svim županijskim središtima u razdoblju od svibnja do mjeseca rujna 2012. godine.

U sklopu akcije „Kupujmo hrvatsko“, a u suradnji s Ministarstvom gospodarstva, rada i poduzetništva te Hrvatske obrtničke komore, održati će se i projekt „Vrijedne ruke“ čiji je cilj prepoznati i promicati rad malih poduzetnika koji stvaraju nove proizvode čija kvaliteta i inovativnost doprinose održavanju tradicije i očuvanju kulturne baštine, te stvaranju identiteta hrvatskog proizvoda.

Pozivamo Vas da sudjelujete u akciji «Kupujmo hrvatsko» 2012. koja će se u subotu,19.svibnja 2012. u vremenu od 10.00 do 14.00 sati održavati na Trgu Republike ( ispred RK «Međimurka») u Čakovcu.

Ukoliko želite sudjelovati u akciji i u drugim županijskim središtima (Bjelovar, Labin,

Kutina, Marija Bistrica, Slavonski Brod, Požega, Vinkovci, Krk, Osijek, Virovitica, Split, Ploče,

Jastrebarsko, Šibenik, Zadar, Karlovac, Koprivnica, Varaždin, Otočac, Zagreb),molimo Vas

da popunite prijavni list te ga do 02. svibnja 2012. dostavite u Hrvatsku gospodarsku komoru

( Molimo Vas da se prijavljujete samo za akcije u kojima ćete stvarno moći sudjelovati).
Prilozi: Prijava KH i Napomena za izlagače