Promocija međimurskih obrtnika na sajmu u Beogradu

2189_sajam_tehnikePetero međimurskih obrtnika, proizvođača auto opreme i poljoprivrednih strojeva i uređaja, u slijedećih će se pet dana predstavljati na 56. Međunarodnom sajmu tehnike i tehničkih dostignuća koji je danas svečano otvoren u Beogradu. U organizaciji Hrvatske obrtničke komore i Obrtničke komore Međimurske županije svoje proizvodne programe predstavljaju Strojobravarski obrt «METAL-KO» iz Štrigove, «Auto-Krika-Cerade» iz Nedelišća, «Strojometal» iz Mačkovca, «Lamela» iz Gornje Dubrave i «Strojarstvo Škrobar» iz Stanetinca.

Nakon ovogodišnjih predstavljanja u Ljubljani i Mostaru, nastupom na sajmu u Beogradu međimurskim se obrtnicima ponovo pruža prilika za traženje novih poslovnih partnera kao i za učvršćivanje postojećih poslovnih suradnji. Predstavljanje upotpunjuju promotivni materijali Međimurske županije i Turističke zajednice Međimurske županije.