S redovne sjednice Upravnog odbora Obrtničke komore Međimurske županije

sjednica UO OKMŽJučer je održana redovna sjednica Upravnog odbora Obrtničke komore Međimurske županije na kojoj su članovima predstavljene aktivnosti predsjednika i djelatnika Stručne službe Obrtničke komore Međimurske županije od prošle sjednice; donesena je odluka o destinaciji ovogodišnjeg izleta članova Obrtničke komore Međimurske županije i razmatran prijedlog termina i mjesta održavanja odgođene svečanosti obilježavanja Dana Obrtničke komore Međimurske županije za 2020. godinu. Donesena je odluka o naplaćivanju i visini naknade za održavanje priprema kandidata za polaganje ispita u organizaciji Obrtničke komore Međimurske županije i odluka o nastavku projekta stipendiranja učenika obrtničkih zanimanja u idućoj školskoj godini.