Na Gospodarskom sajmu u Varaždinu predstavljaju se i članovi Obrtničke komore Međimurske županije

Gospodarski sajam VaraždinOvog će se vikenda na Kapucinskom trgu u Varaždinu održavati  šesti po redu Gospodarski sajam Varaždin na kojem se predstavljaju i članovi Obrtničke komore Međimurske županije.
Posjetitelji će u tri dana održavanja sajma na zajedničkom izlagačkom prostoru moći vidjeti i probati proizvode ob batata OPG-a Kovačić iz Belice i  bučino ulje Uljare Šenkovec. Obrt Izidina škrinjica Mirjane Petković  iz Murskog Središća i ovaj put nudi pregršt ručno izrađenog nakita,a tu su i poklon paketi Sabrie gift shopa iz Murskog Središća.

Nastup je osigurala Međimurska županija uz tehničku potporu Obrtničke komore Međimurske županije.